-
Hond
-
Manden & kussens
- Benchen & Rennen
- Halsbanden, tuigen & lijnen
-
Reizen & vervoer
-
Hondenspeelgoed
- Chuckit! Hondenspeelgoed
- Collar hondenspeelgoed
- Doxtasy Hondenspeelgoed
- Ebi Hondenspeelgoed
- Ferplast Hondenspeelgoed
- Happy Pet Hondenspeelgoed
- Holt Games Hondenspeelgoed
- Grumpy Cat Hondenspeelgoed
- Jolly Pets Hondenspeelgoed
- K9 Connectables
- K9-Evolution Hondenspeelgoed
- Kong Hondenspeelgoed
- Nina ottosson Denkspelletjes
- Nobby Hondenspeelgoed
- Pawise Glow in the Dark
- Rogz for Dogs Hondenspeelgoed
- Starmark Hondenspeelgoed
- TastyBone Hondenspeelgoed
- Voer & snoepjesballen
- Wunderball
- Honden Zwembaden
-
Kluiven & Hondensnacks
- Antos kluiven & hondensnacks
- Bow Bow hondensnacks
- Boxby Hondensnacks
- Buffelhuid hondenkluiven
- Competition kluiven & hondensnacks
- De Boon kluiven & hondensnacks
- Farm food kluiven & hondensnacks
- Hondenkoekjes
- I am kluiven & hondensnacks
- Kiwi Walker Snacks
- Roxy/Kruyning kluiven & hondensnacks
- Nobby - Starsnack kluiven & hondensnacks
- Petsnack kluiven & hondensnacks
- Petstages nylon hondenkluiven
- TastyBone nylon hondenkluif
- Trixie kluiven & hondensnacks
- Nylabone nylon hondenkluiven
- Pet Qwerks Nylon Antlers hondenkluiven
- Kleding
- Hondenvoeding
- Voer & waterbakken
- Coolmatten & banden
-
Verzorging
- Kerst artikelen
- Voor het baasje
-
Manden & kussens
- Kat
- Penningen
- Fret, konijn & knaagdier
-
Vogel
- Aquarium
- Buitendier
- Openingstijden
Filteren op
Merk
Merk
Prijs
Prijs
-
€ 11,00 - € 23,00

Ontvlooien
Actieve filters
-
Frontline Spot on kat & fret Combo
€ 22,95Frontline Combo voor de kat beschermt tegen en doodt bijtende luizen en vlooien en teken bij de kat.
-
Advantage kat 4 pipet
€ 20,99Advantage Kat met als actieve stof Imidacloprid werkt preventief en curatief tegen vlooien bij katten.
-
Frontline spray
€ 20,95Frontline Spray is een eenvoudig en makkelijk te gebruiken bestrijdingsmiddel. Door de handige spuitfles kunt u makkelijk doseren en aanbrengen op de vacht van uw huisdier.
Frontline Spray werkt net als bij de pipetjes van Frontline binnen 24 uur. Aangehechte teken worden allemaal binnen 48 uur gedood. Hierdoor wordt de kans op het overbrengen van ziektes beperkt. Na de toediening is uw hond of kat beschermt voor 1 tot maximaal 3 maanden tegen vlooien en voor ca. 1 maand tegen teken. De werkingsduur van Frontline spray is mede afhankelijk van de infectiedruk bij uw hond of kat. -
Frontline spot on Kat
€ 20,95Frontline Spot On Kat is een gemakkelijk aan te brengen spot-on vloeistof die uw kat uitstekende bescherming biedt tegen vlooien, teken en luizen.
-
Beaphar FIPROtec COMBO kat 3 pipetten
€ 17,99FIPROtec COMBO kat is een vlooiendruppel met een extra brede werking. Het doodt niet alleen vlooien, teken en bijtende luizen, maar voorkomt ook nieuwe vlooien in de omgeving door de ontwikkeling van eieren, larven en poppen tegen te gaan.
-
Beaphar FiproTec Spray 100ml
€ 17,79FiproTec spray tegen vlooien, teken en bijtende luizen. Geschikt voor honden en katten, ook geschikt voor pups en kittens.
-
Beaphar Fiprotec Spot-On kat 3 + 1 pipet gratis
€ 14,49Fiprotec Spot-On kat is een vlooiendruppel tegen teken en vlooien bij katten vanaf 1kg en ouder dan 8 weken. Beschermt tot 5 weken tegen vlooien. Doodt aanwezige teken.
-
Beaphar Vlo Kill+ kat en hond tot 11kg
€ 11,99Beaphar Vlo Kill+ doodt razendsnel vlooien die op hond en kat zitten, de tablet begint binnen 15 minuten te werken en in 6 uur zijn alle vlooien die op het dier zaten dood. Vlo Kill+ werkt 24 uur en mag daarna herhaald worden.
-
Beaphar Vlooien Anti-Conceptie kat 3 ampullen
€ 11,89Beaphar Vlooien Anti-conceptie kat is een preventief vlooienmiddel. Het zorgt ervoor dat vlooieneitjes en vlooienlarven niet kunnen ontwikkelen.